KONAKS
ŞİRKET HABERLERİ
«  Haber Arşivi  »
HAKKIMIZDA
Biz kimiz ve hizmetlerimiz nedir ōğrenin

Ürünün kalitesi kadar satış noktasındaki sunuşu da ōnemlidir. Ürün sunumu ile bir bütündür. Bu noktada sizi diğer firmalardan farklı yapıp ōne çıkaran şey sosyal pazarlama anlayışınız ve müşteri memnuniyetidir.

2005 yılında faliyete başlayan KONAKS Tekstil resmi olarak Konaks Tekstil Pazarlama Dış Ticaret San. Ltd. Şti.  adı altında hizmet vermektedir.Kuruluşundan itibaren KONAKS Tektil, artan ithalat ve ihracat kapasitesi, büyüyen pazar payı, günlük ortalama 10.000 konilik üretim kapasitesi ve 4.000 m2 kapalı alanı ile hizmet vermektedir. Dünya tüm güzel renkleri sloganı ile çıktığımız yolda ürün çeşitliliğimizi dünya standartlarıyla birleştirerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Test labaratuvarlarımızda gelen istekler doğrultusunda aralıksız devam eden AR-GE çalışmalarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteden ōdün vermeden yerine getirmekteyiz. Çabamız globalleşen dünyada uluslararası kalitesi ile anılan ve bu doğrultuda tercih edilen marka haline gelmektir.


XAYSOFT Bilişim Çōzümleri

Konaks Tekstil Pazarlama Dış Ticaret San. Ltd. Şti.  Copyright © 2008 -2019  |  www.konaks.com Web Sitesi Hizmeti